/Jeugd WK 2019

Jeugd WK 2019

Van 14 t/m 19 oktober vindt de 12e editie van het WK padel voor jeugd plaats. Voor de eerste keer vaardigt Nederland een team af naar het WK. Dit team van 12 meiden en 12 jongens staat onder leiding van bondscoach Ewan Watson, met ondersteuning van assistent-coach Milou Ettekoven en chef de mission Mathijs ter Haar.
Op deze pagina verzamelen wij nieuws en informatie over de selectie in de voorbereiding naar het WK en tijdens het WK.

Passie voor Padel heeft gehoor gegeven aan de oproep van de NPB van 20 augustus en steunt de WK selectie door het sponsoren van de padelballen die tijdens de voorbereiding in Nederland worden gebruikt. De teams trainen van begin september tot medio oktober elke zaterdagmiddag bij TV Keltenwoud in Bennekom.

Onderaan de pagina staan de selecties, hier volgen de links naar nieuws over het WK:

Officiële berichten van de NPB m.b.t. de WK jeugd:
21-10-2019: Terugblik WK Jeugd
14-10-2019: Loting WK jeugd
05-10-2019: Nederlands jeugdteam naar het WK jeugd
12-09-2019: Nieuwe sponsoren WK jeugd
09-09-2019: Eerste training nationale jeugdteam
20-08-2019: WK jeugdteam zoekt sponsoren
16-07-2019: Selectie Nederlands jeugdteam bekend

Volg het team via Facebook: Nederlandse Padelbond

Berichten van de bondscoach:
29-10-2019: Van de jeugdbondscoach – terugblik op het WK
01-10-2019: Van de jeugdbondscoach – september 2019
06-08-2019: Van de jeugdbondscoach – augustus 2019
03-05-2019: Introductie jeugdbondscoach

Volg Ewan via Facebook: Ewan Padel Watson

Website WK jeugd
Mundial Menores 2019

Algemeen jeugd

Kijk verder bij de berichten in de categorie jeugd voor nieuws over padel en jeugd.

De selecties:

vlnr boven: Maaike Betz, Quinty Flinkenflügel, Tessa van der Meer, Puck Bernard, Aïsha Sleddens, Fen Rauwerdink, Merel van Houten, Tessa Nikkelen vlinr onder: Indy van den Boom, Fleur Bogaart, Noa van den Berg, Britt Du Pree.

De selecties:
Meisjes U18: Maaike Betz (TPC Maaspoort), Quinty Finkenflügel (TPC Metzpoint), Merel van Houten (Racket Centrum Houten), Tessa van der Meer (TPC Metzpoint)
Meisjes U16: Tessa Nikkelen (TV Keltenwoud), Puck Bernard (Racket Centrum Houten), Aïsha Sleddens (TPC Metzpoint), Indy van den Boom (TPC Metzpoint)
Meisjes U14: Britt du Pree (LTV De Doordraaiers), Fleur Bogaart (La Playa), Fen Rauwerdink (LTV De Doordraaiers), Noa van den Berg (La Playa)

Jongens U18:
Jorrit Notenboom (Padel Dam / Play Padel Amsterdam), Stan Westermann (Padel Dam / Play Padel Amsterdam), Bram Kuitert (TEZ)
Olivier Tolk (Elckerlyc)
Jongens U16:
Xander Aue (Elckerlyc), Lars du Pree (LTV De Doordraaiers), Marc Besten (Sportcentrum Zeewolde), Mark Bogers (TV Keltenwoud)
Jongens U14:
Danill van Dijk (ALTV Zoetermeer / La Playa), Thijs Roper (LTV Maarn), Mats Groen (ALTV Zoetermeer), Kai Groen (ALTV Zoetermeer)