//EK padel veteranen 2019

EK padel veteranen 2019

Van 28 oktober t/m 2 november vindt in Bilbao (Spanje) het EK Padel voor veteranen plaats. In dit bericht verzamelen wij de uitslagen van dit toernooi. Vooraf heeft bondscoach Pjotr van Dalfsen de doelstelling uitgesproken om in de landenwedstrijd bij de eerste 5 te eindigen (zie Nieuws van Pjotr). Daarnaast is er nog een toernooi voor dubbels per leeftijdscategorie.

Programma / resultaten landenwedstrijd
Link: European Veteran Championships – Teams

Vrouwen
Nederland – Ierland 3-0 (wedstrijden)
Nederland – Denemarken 3-0 (wedstrijden)
Nederland – Spanje 0-3 (wedstrijden)
Nederland plaatst zich voor eindfase!
Halve finale: Nederland – Portugal 3-0 (wedstrijden)
Finale: Nederland – Spanje: 0-3
(wedstrijden)
2e plaats !

Mannen
Nederland – België 3-0 (wedstrijden)
Nederland – Spanje 0-3 (wedstrijden)
Nederland – Finland 3-0 (wedstrijden)
Nederland plaatst zich voor eindfase!
Halve finale: Nederland – Portugal 3-0 (wedstrijden)
Finale: Nederland – Spanje: 0-3 (wedstrijden)
2e plaats !

Koppelwedstrijd:
Link: European Veteran Championships – Pairs

Vrouwen

> 45 jaar: 
Yvonne Peeters + Cindy Huberts 1/4e finale 1-6 5-7, vervolgens winnaar verliezersronde
> 50 jaar:
Iris Sterkenburg + Aranka Huijberts 1/8e finale 2-6 7-6 10-5 –> 1/4e finale 6-0 6-0 –> 1/2 finale 1-6 0-6
Patricia Kalshoven + Hellen Stevens 1/4e finale 6-7 6-7, vervolgens verliezend finalist verliezersronde
> 55 jaar:
Ina van Lavieren + Marianne van Zanten 1/4e finale 3-6 0-6
Mirjam van Roer + Marie-José Rutten 1/4e finale 0-6 0-6, vervolgens winnaar verliezersronde

Mannen
> 45 jaar: 
Marcel Bogaart + Ivo van Dijk 1/16e finale 6-0 6-1 –> 1/8e finale 6-1 6-2 –> 1/4e finale 0-6 0-6
Ronald Beduel + Ruud van Hees 1/8e finale 3-6 3-6, vervolgens winnaar verliezersronde
> 50 jaar:
Pjotr van Dalfsen + Rob Simon 1/8e finale 6-1 6-2 –> 1/4e finale 1-6 0-6
Erik Brakké + Hans Melaard 1/8e finale 2-6 1-6
> 55 jaar:
Jack Engelaar + Fred van Ruissen 2e plaats!
1/8 finale 6-1 6-1 –> 1/4e finale 6-3 6-2 –> 1/2 finale 7-5 6-1 –> Finale 0-6 0-6
Berend Betz + Robert den Dunnen 1/8e finale 2-6 4-6, vervolgens finalist verliezersronde