//EK 2021 in Marbella – wedstrijden

EK 2021 in Marbella – wedstrijden

Het EK van 2021 georganiseerd door de internationale padelbond FIP vindt van 28 juni t/m 4 juli plaats in Marbella, Spanje. Dit is de 12e editie van het evenement, dat hiermee terugkeert naar de plaats waar de sport de eerste stappen op het Europese continent heeft gezet.

Overzicht winnaars:
Vrouwen landenwedstrijd: 1 Spanje, 2 Frankrijk, 3 Italië
Vrouwen koppels: 1 Ariana Sánchez – Paula Josémaria
Mannen landenwedstrijd: 1 Spanje, 2 Italië, 3 Frankrijk
Mannen koppels: 1 Francisco Navarrro – Alex Ruiz

Op deze pagina vind je de uitslagen van team NL: EK 2021 in Marbella – schema’s

Groen = winst, rood = verlies

Vrouwen koppels
Hoofdschema (cuadro final)

Woensdag 30 juni 11.30 uur – 2e ronde: C. SOUBRIE – M. VANDAELE vs M. ETTEKOVEN – T. VAN DINTEREN 6/4-7/5
Woensdag 30 juni 09.00 uur – 2e ronde: A.KERBERG – A. GIRDO vs. S. WETERINGS – M. KOEK 6/3-6/1
Dinsdag 29 juni 13.30 uur – 1e ronde: M. BETZ – K. VAN GINKEL vs C. CARLOTTA – O. CAROLINA 6/1-6/0
Dinsdag 29 juni 12.15 uur – 1e ronde: H. GARCIA – A. MUÑOZ vs M. ETTEKOVEN – T. VAN DINTEREN 7/5-6/2
Dinsdag 29 juni 11.00 uur – 1e ronde: T. BASSETT – P. JOHANNSEN vs S. WETERINGS – M. KOEK 6/1-6/2
Voorronde (previa)
Maandag 28 juni 08.30 uur – 1e ronde: I. FRIAS – M. SINTAS vs M. BETZ – K. VAN GINKEL 1-6 2-6

Vrouwen landenteams
Afvalschema plaats 1 t/m 8
Zaterdag 3 juli: Wedstrijd om plaats 7 en 8: Nederland – Duitsland 3-0 –> Nederland eindigt als 7e
Vrijdag 2 juli: Halve finale: Nederland – België 1-2
Donderdag 1 juli: Kwartfinale: Nederland – Zweden  1-2

Poule D, met Denemarken, Litouwen en Rusland
Maandag 28 juni: Nederland – Denemarken 3-0
Dinsdag 29 juni: Nederland – Litouwen 3-0
Woensdag 30 juni: Nederland – Rusland 3-0

Selectie:
Maaike Betz (29), Tess van Dinteren (2), Milou Ettekoven (1), Chayenne Ewijk (3), Kim van Ginkel (36), Rosalie van der Hoek (4), Marcella Koek (30), Steffie Weterings (14)
Bondscoach: Ewan Watson

Mannen
Mannen koppels – hoofdschema (cuadro final)
NL inschrijvingen: Bruijsten/Boers (nr. 13/G20), Meijer/Maarsen (nr. 25/G14), Lindenbergh/Sietsma (nr. 51/G59), Bos/Richters (nr. 98/G58)

Mannen koppels
Hoofdschema (cuadro final)
Donderdag 1 juli 10.15 uur – kwartfinale: J. RUIZ GONZALEZ – U. BOTELLO COHEN vs B. MEIJER – U. MAARSEN 6/3-6/2
Woensdag 30 juni 13.15 – 8e finales: G. BOS – S. RICHTERS vs B. ANDRES – B. MICHELE 6/3-6/4
Woensdag 30 juni 12.30 – 8e finales: N. MORAL LUNA – E. SICILIA AMRANI vs B. MEIJER – U. MAARSEN 6/3-6/4
Woensdag 30 juni 09.15 uur – 3e ronde: G. BOS – S. RICHTERS vs A. IBAÑEZ FERNANDEZ – P. IBAÑEZ FERNANDEZ 6/3-6/3
Woensdag 30 juni 09.00 uur – 3e ronde: B. MEIJER – U. MAARSEN vs A. MAQUEDA LABORET – J. MENA MACIAS 6/4-6/3
Woensdag 30 juni 09.00 uur – 3e ronde: D. WINDAHL – C. KNUTSSON vs P. BRUIJSTEN – B. BOERS 6/3-2/6-7/5
Dinsdag 29 juni 12.15 uur – 2e ronde: S. Farquharson – S. Jones vs G. BOS – S. RICHTERS 6/4-6/2
Dinsdag 29 juni 09.45 uur – 2e ronde: B. TISON – J. BERGERON  vs R. LINDENBERGH – R. SIETSMA 7/6-6/0
Dinsdag 29 juni 08.30 uur – 2e ronde: P. BRUIJSTEN – B. BOERS vs T. DELEURAN-SKJOLD – M. MONRAD 6/3-7/6
Dinsdag 29 juni 08.30 uur – 2e ronde: B. MEIJER – U. MAARSEN vs A. ANDERSSON – J. BRUNSTROM 6/7-6/1-6/2
Maandag 28 juni 11.00 uur – 1e ronde: W. Antoine – G. Henri vs G. BOS – S. RICHTERS 0-6 0-6
Maandag 28 juni 09.45 uur – 1e ronde: R. LINDENBERGH – R. SIETSMA vs L. HERREROS GARCIA – P. LLORET CARRILLO W.O.

Mannen landenteams
Afvalschema plaats 9 t/m 16
Zaterdag 3 juli: Finale om plaats 9: Nederland – Denemarken 1-2 –> Nederland eindigt als 10e
Vrijdag 2 juli: halve finale: Nederland – Zwitserland 3-0
Donderdag 1 juli: kwartfinale Nederland – Monaco 3-0

Poule D,
met Duitsland, Rusland en Zweden
Maandag 28 juni: Nederland – Rusland 2-1
Dinsdag 29 juni: Nederland – Zweden 0-2
Woensdag 30 juni: Nederland – Duitsland 1-2