//Accommodaties outdoor

Accommodaties outdoor

In Nederland zijn er de volgende accommodaties om buiten Padel te spelen:
* nog in aanleg 2018 ** nog in onderzoeksfase, niet meegeteld in totaal
Provincie/ Plaats Naam accommodatie / vereniging Banen Sinds Website
Totaal (versie 14 juli 2018) 181
Drenthe
Assen A.T.V. de Hertenkamp ** https://www.atvdehertenkamp.nl/
Beilen Tennisclub Smalhorst 1 2017 www.smalhorst.nl
Dalen L.T.C. Dalen 1 * www.ltcdalen.nl/
Hoogeveen T.C. de Weide 2 2018 http://tcdeweide.nl/
Norg Camping Drenthe de Norgerberg 1 2017 www.norgerberg.nl
Roden Tennisvereniging REO 2 * https://www.reotennis.nl/
 
Flevoland
Biddinghuizen B.A.S. 1 2017 http://www.bastennis.nl
Dronten ATC Dronten 2 2017 www.atc-dronten.nl
Lelystad Lawn Tennis Vereniging Lelystad 2 www.ltvl.nl
Zeewolde Racket Centrum Wolderwijd 1 sportcentrumzeewolde.nl
 
Friesland  
Joure Tennisvereniging Joure 1 2016 www.tvjoure.nl
 
Gelderland  
Arnhem Padel Valkenhuizen ** (2) http://www.padelfun44.nl/locaties/valkenhuizen/
Arnhem Tennisvereniging Schuytgraaf ** (2) http://www.tvschuytgraaf.nl/
Barneveld LTC Barneveld 2 https://ltc-barneveld.nl/
Bennekom Tennisvereniging Keltenwoud 3 2016 https://keltenwoud.nl/
Ermelo Camping/Bungalowpark de Haeghehorst 1 * https://haeghehorst.ardoer.com/nl/
Neede Tennisvereniging Neede 1 www.tv-neede.nl
Nijkerk Nijkerkse Tennisclub 2 http://nijkerksetennisclub.nl/
Nijmegen Tennisvereniging Smash 70 2 2018 www.tpvdukenburg.nl
Oosterbeek Oosterbeekse Tennis Vereniging 2 2016 www.otv-oosterbeek.nl
Renkum T.V. Bakkershaag 2 2018 www.rtvbakkershaag.nl
Tiel Lawntennisvereniging De Ridderweide 2 2018 www.ridderweide.nl
Velp Tennisvereniging Beekhuizen 1 2017 www.tvbeekhuizen.nl
 
Groningen  
Groningen ACLO Studentensport Groningen 1 2018 http://www.aclosport.nl/sport/padel/
Limburg
Hulsberg TPV De Dassenburcht 2 2018 https://tpvdedassenburcht.knltb.site/
Landgraaf Euregio Tennis & Padel Academy 2 etp-academy.com
Susteren Sportcentrum Susteren 1 www.sportcentrum-susteren.nl/
Valkenburg Tennis en Padel Geuldal 2 * http://www.tcgeuldal.nl/
Wellenlooi Taste & go 1 http://www.tasteandgo.nl
Noord-Brabant
Asten Tennisvereniging ’t Root 1 tvroot.nl
Bergen op Zoom L.T.C. de Zoom 2 2017 http://ltcdezoom.nl/
Berkel-Enschot Tennisvereniging Berkel-Enschot 1 2017 www.tvbe.nl
Best Lawn Tennis Vereniging Best 2 2017 www.ltvbest.nl
Breda Tennisvereniging Heksenwiel 2 2018 http://www.tv-heksenwiel.nl/
Etten-Leur TC Etten 2 2018 http://www.tcetten.nl/
Etten-Leur Tennisschool Patrick Nooijens 2 http://www.tennisschool-patricknooijens.nl/
Gilze T.C. Gilze 2 www.tcgilze.nl
Helmond ’t Lobke 2 2017 http://www.tlobke.nl/
‘s-Hertogenbosch Tennisclub Maaspoort 3 2010 www.tcmaaspoort.nl
Hilvarenbeek TC Hilten 2 2018 http://www.hiltenhal.nl/
Mariaheide Tennispark de Krekel 2 2018 http://www.tennisparkdekrekel.nl/padel
Nuenen T.V. De Lissevoort 2 * https://www.tvdelissevoort.nl/
Oss Tennisvereniging TOZ 2 * https://www.toz.nl/
Overloon T.C. Loonse Duinen 1 2016 http://tcloonseduinen.nl/
Roosendaal Tennisvereniging “Roosendaal” 2 * https://www.tvroosendaal.nl/
Rosmalen Bastion Baselaar BTLC 2 2018 https://www.bastionbaselaar.nl/
Udenhout Tennis Vereniging Udenhout 2 2016 www.tvudenhout.nl
Ulvenhout Ulvenhoutse Tennisvereniging 4 2014 http://www.ulvenhoutsetv.nl/
Veldhoven TC Metzpoint 2 * http://www.metzpoint.nl/
Vught T.V. Bergenshuizen 2 * https://www.tvb.nl/category/padel-bij-tvb/
Waalwijk De Mattenkloppers 2 2017 www.mattenkloppers.nl
Noord-Holland
Alkmaar TPC Daalmeer 3 2016 www.tcdaalmeer.eu
Amstelveen De Kegel 1 http://www.tennisdekegel.nl/padel
Amsterdam Padel Dam 4 www.padeldam.nl
Amsterdam Play Padel Club Amsterdam 3 https://playpadelclubamsterdam.padelclick.com/booking
Amsterdam Play Padel Club Sloterdijk 6 * https://padelclub.amsterdam/sloterdijk/
Amsterdam USC Tennis 2 www.usc.uva.nl
Badhoevedorp TV Badhoevedorp 3 2018 https://tvbadhoevedorp.planmysport.com
Bennebroek T.V. Bennebroek 2 * https://www.tvbennebroek.nl
Bloemendaal Padel Bloemendaal 3 2017 https://www.padelbloemendaal.nl/
Haarlem T.V. Pim Mulier 2 * https://www.tvpimmulier.nl/
Hoogkarspel Tennisvereniging H.T.C. Santana 2 2018 www.htcsantana.nl
Hoorn Tennis Vereniging Hoorn 2 2017 www.tvhoorn.nl
Huizen Coronel Sports 2 2010 www.coronelsports.nl
Purmerend T.V. Elckerlyc 2 2018 www.elckerlyc.nl
Santpoort-Noord LTC Groene Veen 2 * https://www.ltcgroeneveen.nl/
Uitgeest Tennisclub Uitgeest 2 * http://www.tcuitgeest.nl/
Vijfhuizen Tennis & Sportcentrum de Nieuwe Brug 1 2007 www.tc-denieuwebrug.nl
Volendam T.V. Dijkzicht 2 2018 https://tvdijkzicht.planmysport.com/portal/page/pmsportal30/TVDijkzicht
Wijdewormer T.V. Neckslag 2 2018 http://www.tvneckslag.nl/
 
Overijssel  
Almelo A.T.C. Veenhorst 2 atc-veenhorst.nl
Deventer T.C. Colmschate 1 2018 www.tccolmschate.nl/
Enschede T.E.Z. Tennisvereniging Enschede-Zuid 3 2010 www.tezenschede.nl
Enschede Tennisvereniging Topspinners 3 2017 http://www.topspinners.nl/
Hardenberg Tennispark TC Hardenberg 2 2017 tchardenberg.nl
Oldenzaal Quick Tennis & Padel 2 2017 http://www.quicktennis.nl/
Rijssen TC de Mors 1 2018 https://tcdemors.nl
Zwolle Padel Zwolle 2 2017 https://www.padelzwolle.nl/
 
Utrecht  
Baarn Baarnse Lawn Tennisclub 2 2018 https://www.bltcbaarn.nl/index.php?page=Padel
Driebergen Hoenderdaal 2 2018 https://hoenderdaal.com/sportaanbod/padel
Houten De Doordraaiers 2 2017 www.doordraaiers.nl
Houten Racketcentrum Houten 2 www.racketcentrumhouten.nl
Maarn L.T.V. Maarn 2 2018 https://www.ltvmaarn.nl
Utrecht ULTV Iduna 1 2018 https://ultciduna.nl/
Vleuten – De Meern Sportcentrum Oudenrijn 2 2018 https://www.sportcentrumoudenrijn.nl/
Zeeland
Zierikzee LTC Zierikzee ** (2) https://www.ltczierikzee.nl/
Zuid-Holland
Alphen aan de Rijn Tennis- en squashcentrum Nieuwe Sloot 1 2016 www.nieuwesloot.nl
Den Haag Sportcentrum Leeuwenbergh 4 2015 https://www.sportcentrumleeuwenbergh.nl/
Haastrecht HLTC Bergvliet ** (2) https://www.bergvliet.nl/
Hellevoetsluis T.C. de Kooistee 1 2016 www.tc-de-kooistee.com
Monster MLTV’90 2 2018 www.mltv90.nl
Oud-Beijerland Tennisvereniging Oud-Beijerland T.V.O. 2 www.tvoudbeijerland.nl
Rotterdam Padelclub Victoria 3 www.padelclubvictoria.nl
Sliedrecht SLTC 1 http://www.sltc.nl
Spijkenisse M. Point Life Style Center 1 2007 www.mpoint.nl
Voorhout Tennispark Oosthout 3 2017 www.tennisparkoosthout.nl
Zoetermeer Tennisvereniging ALTV Zoetermeer 1 2016 www.altvzoetermeer.nl
Zoetermeer Tennisvereniging Buytenwegh 2 2017 https://www.tvbuytenwegh.nl/