//Accommodaties outdoor

Accommodaties outdoor

In Nederland zijn er de volgende accommodaties om buiten Padel te spelen:

* nog in aanleg 2018

Provincie Plaats Naam Banen Website
Totaal (versie 14 april 2018) 132
Drenthe Beilen Tennisclub Smalhorst 1 www.smalhorst.nl
Hoogeveen T.C. de Weide 2 http://tcdeweide.nl/
Flevoland Biddinghuizen B.A.S. 1 http://www.bastennis.nl
Dronten ATC Dronten 2 www.atc-dronten.nl
Lelystad Lawn Tennis Vereniging Lelystad 2 www.ltvl.nl
Zeewolde Racket Centrum Wolderwijd 1 sportcentrumzeewolde.nl
 
Friesland Joure Tennisvereniging Joure 1 www.tvjoure.nl
 
Gelderland Barneveld LTC Barneveld 2 https://ltc-barneveld.nl/
Bennekom Tennisvereniging Keltenwoud 3 https://keltenwoud.nl/
Neede Tennisvereniging Neede 1 www.tv-neede.nl
Nijkerk Nijkerkse Tennisclub 2 http://nijkerksetennisclub.nl/
Nijmegen Tennisvereniging Smash 70 2 www.tpvdukenburg.nl
Oosterbeek Oosterbeekse Tennis Vereniging 2 www.otv-oosterbeek.nl
Tiel Lawntennisvereniging De Ridderweide 2 www.ridderweide.nl
Velp Tennisvereniging Beekhuizen 1 www.tvbeekhuizen.nl
 
Groningen n.v.t. n.v.t.
Limburg Landgraaf Euregio Tennis & Padel Academy 1 etp-academy.com
Susteren Sportcentrum Susteren 1 www.sportcentrum-susteren.nl/
Wellenlooi Taste & go 1 http://www.tasteandgo.nl
Noord-Brabant Asten Tennisvereniging ’t Root 1 tvroot.nl
Bergen op Zoom L.T.C. de Zoom 2 http://ltcdezoom.nl/
Berkel-Enschot Tennisvereniging Berkel-Enschot 1 www.tvbe.nl
Best Lawn Tennis Vereniging Best 2 www.ltvbest.nl
Breda Tennisvereniging Heksenwiel 2 http://www.tv-heksenwiel.nl/
Etten-Leur Padel Etten-Leur 2  
Gilze T.C. Gilze 2 www.tcgilze.nl
Helmond ’t Lobke 2 http://www.tlobke.nl/
‘s-Hertogenbosch Tennisclub Maaspoort 3 www.tcmaaspoort.nl
Hilvarenbeek TC Hilten 2 http://www.hiltenhal.nl/
Nuenen* T.V. De Lissevoort 2 https://www.tvdelissevoort.nl/
Overloon T.C. Loonse Duinen 1 http://tcloonseduinen.nl/
Roosendaal* Tennisvereniging “Roosendaal” 2 https://www.tvroosendaal.nl/
Udenhout Tennis Vereniging Udenhout 2 www.tvudenhout.nl
Ulvenhout* (2 stuks) Ulvenhoutse Tennisvereniging 4 http://www.ulvenhoutsetv.nl/
Veldhoven* TC Metzpoint 2 http://www.metzpoint.nl/
Waalwijk De Mattenkloppers 2 www.mattenkloppers.nl
Noord-Holland Alkmaar Tennisvereniging T.C. Daalmeer 3 www.tcdaalmeer.eu
Amstelveen De Kegel 1 http://www.tennisdekegel.nl/padel
Amsterdam Padel Dam 4 www.padeldam.nl
Amsterdam Play Padel Club Amsterdam 1 playpadelclubamsterdam.padelclick.com
Amsterdam USC Tennis 2 www.usc.uva.nl
Badhoevedorp* TV Badhoevedorp 3 https://tvbadhoevedorp.planmysport.com
Bloemendaal Padel Bloemendaal 3 https://www.padelbloemendaal.nl/
Hoogkarspel Tennisvereniging H.T.C. Santana 2 www.htcsantana.nl
Hoorn Tennis Vereniging Hoorn 2 www.tvhoorn.nl
Huizen Coronel Sports 2 www.coronelsports.nl
Purmerend T.V. Elckerlyc 2 www.elckerlyc.nl
Vijfhuizen Tennis & Sportcentrum de Nieuwe Brug 1 www.tc-denieuwebrug.nl
Volendam* T.V. Dijkzicht 2 https://tvdijkzicht.planmysport.com/portal/page/pmsportal30/TVDijkzicht
Wervershoof Sportcentrum De Dars 1 www.dedars.nl
Wijdewormer* T.V. Neckslag 2 http://www.tvneckslag.nl/
 
Overijssel Almelo A.T.C. Veenhorst 2 atc-veenhorst.nl
Deventer* T.C. Colmschate 1 https://www.tccolmschate.nl/
Enschede T.E.Z. Tennisvereniging Enschede-Zuid 3 www.tezenschede.nl
Enschede Tennisvereniging Topspinners 1 http://www.topspinners.nl/
Hardenberg Tennispark TC Hardenberg 1 tchardenberg.nl
Oldenzaal Quick Tennis & Padel 2 http://www.quicktennis.nl/
Zwolle Padel Zwolle 2 https://www.padelzwolle.nl/
 
Utrecht Baarn Baarnse Lawn Tennisclub 2 https://www.bltcbaarn.nl/index.php?page=Padel
Driebergen* Hoenderdaal 2 https://hoenderdaal.com/sportaanbod/padel
Houten De Doordraaiers 2 www.doordraaiers.nl
Houten Racketcentrum Houten 2 www.racketcentrumhouten.nl
Maarn* L.T.V. Maarn 2 https://www.ltvmaarn.nl
Utrecht ULTV Iduna 1 https://ultciduna.nl/
Zeeland n.v.t. n.v.t.
Zuid-Holland Alphen aan de Rijn Tennis- en squashcentrum Nieuwe Sloot 1 www.nieuwesloot.nl
Hellevoetsluis T.C. de Kooistee 1 www.tc-de-kooistee.com
Monster* MLTV’90 2 www.mltv90.nl
Oud-Beijerland Tennisvereniging Oud-Beijerland T.V.O. 2 www.tvoudbeijerland.nl
Rotterdam Padelclub Victoria 3 www.padelclubvictoria.nl
Spijkenisse M. Point Life Style Center 1 www.mpoint.nl
Voorhout Tennispark Oosthout 3 www.tennisparkoosthout.nl
Zoetermeer Tennisvereniging ALTV Zoetermeer 1 www.altvzoetermeer.nl
Zoetermeer Tennisvereniging Buytenwegh 2 https://www.tvbuytenwegh.nl/